Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Wzrost popularności systemów monitoringu miejskiego

Na początku sierpnia tego roku, media obiegła informacja o planach konstrukcji światłowodowego monitoringu Mysłowic. Miejski system dozoru wideo miał czerpać z rozwiązań, które sprawdziły się w Bytomiu, Katowicach i Sosnowcu, czyli wykorzystywać megapikselowe kamery obrotowe najnowszej generacji.
W tym tygodniu, do wiadomości publicznej trafiła wzmianka o planach rozbudowy systemu monitoringu Białegostoku. Do 112 kamer monitorujących miasto dołączy kolejne 7. Urządzenia, których montaż ma odbyć się jeszcze tej jesieni, mają reprezentować najwyższe standardy - w tym - generować obraz w dużej rozdzielczości.
Kolejną miejscowością zapowiadającą rozszerzenie dotychczas istniejącego systemu monitoringu miejskiego jest Lublin. Urząd Lublina zapowiedział zakup kolejnych 34 urządzeń dozorujących. W związku ze znacznym powiększeniem ilości kamer miejskich, aktualne centrum monitoringu ma zostać połączone z centrum sterowania ruchem drogowym i przeniesione do budynku byłego komisariatu policji mieszczącego się na ul. Okopowej.

Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info